ME MINUTA TË TËRA DUKE U PUTHUR/ Dy konkurrentët nuk përmbahen në mes të studios – AlpeGossip
ME MINUTA TË TËRA DUKE U PUTHUR/ Dy konkurrentët nuk përmbahen në mes të studios

ME MINUTA TË TËRA DUKE U PUTHUR/ Dy konkurrentët nuk përmbahen në mes të studios

Një e papritur ka ndodhur dje në “Përputhen”. Laura dhe Arbri kanë shkëmbyer një puthje të gjatë e pasionante në mes të skenës.

Me minuta të tëra duke u puthur, dy konkurrentët nuk

Ndonëse nuk kanë shumë kohë që njihen, dy konkurrentët janë shprehur se kanë shumë kimi me njëri-tjetrin.

Me minuta të tëra duke u puthur, dy konkurrentët nuk

Pas puthjes, Laurës iu mbushën sytë me lot dhe tha se ndihej si adoleshente.

VIDEO