Stërmbesa e Skënderbeut flet pa doreza, tregon nga çfarë është e VARUR (FOTO) – AlpeGossip
Stërmbesa e Skënderbeut flet pa doreza, tregon nga çfarë është e VARUR (FOTO)

Stërmbesa e Skënderbeut flet pa doreza, tregon nga çfarë është e VARUR (FOTO)

Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut.

Që atëherë ajo nuk mungon në media dhe është bërë edhe një nga personazhet më të ndjekur në rrjete sociale.

Vetëm 21 vjec, Sophia ka padyshim linja që shumë vajza i ëndërrojnë dhe duke qenë se është shumë aktive në rrjete sociale, pozon tërë kohë për fansat.

Këtë herë ajo ka posuar një fotografi ku ka treguar për fansat se është e varur plotëissht nga caji i ftohtë i pjeshkës.