DUKET SI NJË NJERI “TJETËR”/ Loredana ndryshon “look” dhe nuk njihet (FOTOT) – AlpeGossip
DUKET SI NJË NJERI “TJETËR”/ Loredana ndryshon “look” dhe nuk njihet (FOTOT)

DUKET SI NJË NJERI “TJETËR”/ Loredana ndryshon “look” dhe nuk njihet (FOTOT)

Loredana Zefi është një ndër personat më të dashur për publikun shqiptar.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria.

Së fundmi Loredana ka ndarë një foto në ‘Instagram’ ku shihet krejtësisht ndryshe. Ajo nga një bionde ajo është brune dhe duket krejtësisht ndryshe.

Edhe pse ndryshe nga sa jemi mësuar nuk mund të mohojmë që ajo duhet vërtet shumë bukur.

View this post on Instagram

Good morning…

A post shared by Loredana (@loredana) on