PAS BUJËS SË FITORES/ Arilena Ara lë Shqipërinë. Gati për projekte të reja – AlpeGossip
PAS BUJËS SË FITORES/ Arilena Ara lë Shqipërinë. Gati për projekte të reja

PAS BUJËS SË FITORES/ Arilena Ara lë Shqipërinë. Gati për projekte të reja

Arilena Ara ka qenë në qendër të vëmendjes pas fitores së bujshme të “Festivalit të Këngës”. Me këngën “Shaj”, Arilena do përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision vitin tjetër dhe vetë këngëtarja deklaroi se mezi po e pret këtë eksperiencë. Megjithatë së fundmi Arilena e ka lënë Shqipërinë dhe ka shkuar në Los Angeles atje ku po punon në projekte të reja muzikore prej kohësh.

Arilena ka postuar disa foto nga Los Angelesi ku shfaqet si gjithnjë në super formë dhe e lumtur.

Kujtojmë që në SHBA ndodhet edhe Elvana Gjata e cila po mban disa koncerte në New York.