E NDRYSHUAR “RRËNJËSSIHT”/ Shihni si ka qenë Lori Hoxha para operacioneve plastike (FOTOT) – AlpeGossip
E NDRYSHUAR “RRËNJËSSIHT”/ Shihni si ka qenë Lori Hoxha para operacioneve plastike (FOTOT)

E NDRYSHUAR “RRËNJËSSIHT”/ Shihni si ka qenë Lori Hoxha para operacioneve plastike (FOTOT)

Lori Hoxha, blogerja bukuroshe është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Lori prej vitesh ka qenë një nga VIP-at më të komentuar si për jetën luksoze që bën por ashtu dhe për jetën dhe ngjarjet personale.

Diçka që gjithmonë e ka ndjekur nga pas Lorin, janë operacionet plastike. Megjithëse jo një sekret pasi ajo e ka pranuar se ka kryer ndërhyrje, ky fakt vazhdon e komentohet e në rrjetet sociale komentet nuk mungojnë në fotot e saj.

Para publikut, Lori e ka pranuar se ka bërë operacione por nuk e ka thënë se çfarë pasi nuk dëshiron që vajzat të ndikohen prej saj. Nëse shohim foto të vjetra dhe ti krahasojmë me ato tani mund të kuptojmë se Lori ka ndërhyrë në hundë, buzë dhe mollëza. /AlpeGossip.al