NUK E PRISNIM/ Reperi shqiptar heq dorë nga muzika (FOTO) - AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Reperi shqiptar heq dorë nga muzika (FOTO)

NUK E PRISNIM/ Reperi shqiptar heq dorë nga muzika (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar i shumë hiteve ka hequr dorë nga muzika papritur. Bëhet fjalë për Çartanin, reperi i cili e ka nisur karrierën në muzikë në një moshë të re duke pasur shumë sukses.

Mirëpo ditën e sotme Çartani ka hyrë në Instagram dhe ka fshirë të gjitha postimet teksa ka publikuar vetëm një foto ku shkruhet: “Loja mbaroi”.

View this post on Instagram

Im out …

A post shared by Judovnik Boshnjaku (@carti_cartani) on

“Jam jashtë”, shkruan Çartani krah këtij postimi ndërsa i falenderon të gjithë për përkrahjen gjatë këtyre viteve në muzikë.

Menjëherë fansat kanë nisur të komentojnë në postimin e reperit duke i kërkuar të mos largohet nga muzika.

Kënga e fundit nga Çartani është “As 1 fjale”, në bashkëpunim me Keisin, e publikuar gjatë verës.

Reperi nuk e ka bërë ende të ditur arsyen e largimit të papritur nga muzika.