NË NJË LIDHJE/ Detaji që nxorri zbuluar Anna Likën dhe futbollistin shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
NË NJË LIDHJE/ Detaji që nxorri zbuluar Anna Likën dhe futbollistin shqiptar (FOTO)

NË NJË LIDHJE/ Detaji që nxorri zbuluar Anna Likën dhe futbollistin shqiptar (FOTO)

Aktorja Anna Lika dhe futbollisti shqiptar 26 vjeçar Amir Rrahmani, janë përfolur së fundmi për një lidhje. Dyshja publikojnë shpesh foto nga i njëjti vend në rrjete sociale dhe kjo mjaftoi për të nisur dyshimet.

Anna dhe Amiri ende nuk kanë reaguar rreth lajmeve që po qarkullojnë po së fundmi një tjetër detaj i ka nxjerrë zbuluar. Futbollisti ka publikuar në Instastory një foto ku mban veshur një bluzë të bardhë.

Të njëjtën bluzë ka veshur dhe aktorja disa ditë më parë dhe ka publikuar një foto në profilin e saj të Instagramit.