KËRKUAN BUKURINË TEK THJESHTËSIA/ Njihuni me VIP-et që u shfaqën në videoklipe siç i ka bërë nëna (VIDEO) – AlpeGossip
KËRKUAN BUKURINË TEK THJESHTËSIA/ Njihuni me VIP-et që u shfaqën në videoklipe siç i ka bërë nëna (VIDEO)

KËRKUAN BUKURINË TEK THJESHTËSIA/ Njihuni me VIP-et që u shfaqën në videoklipe siç i ka bërë nëna (VIDEO)

Thjeshtësia është një nga vlerat më të rëndësishme në ditët e sotme.

Në një kohë kur i kushtohet shumë rëndësi veshjeve ekstravagante dhe make up-it të rënduar, të shohësh një vajzë pa këto karakteristika konsiderohet si një “plus” i madh për to.

Por mesa duket kjo ka filluar të ndryshojë paksa, teksa shohim se edhe artistet kanë filluar ta kërkojnë bukurinë tek gjërat e thjeshta, duke i kursyer kështu vetes kohë për përgatitjet që mund të rezultojnë t1% kota.

Ede në videoklipe, një pjesë e mirë e tyre ka filluar të shfaqet thjesht dhe bukur, pa praninë e make upit apo veshjeve që synojnë ekspozimin e fomrave trupore.

Nga Elvana Gjata tek Miriam Cani , njihuni me  vipet që kërkuan bukurinë tek thjeshtësia:

Elvana Gjata

Miriam Cani

Xhensila Myrtezaj

Arilena Ara

/AlpeNews.al