NJË VIT SHKËPUTJE NGA MUZIKA/ Zanfina flet për rikthimin e mundshëm – AlpeGossip
NJË VIT SHKËPUTJE NGA MUZIKA/ Zanfina flet për rikthimin e mundshëm

NJË VIT SHKËPUTJE NGA MUZIKA/ Zanfina flet për rikthimin e mundshëm

Zanfina Ismaili të premtën që kemi lënë pas ishte e ftuar në një intervistë për “Mirage”.

Këngëtarja ka zbuluar të pathëna nga jeta e saj private dhe ajo profesionale, duke u kthyer prapa në kohë që prej fillimit të karrierës së saj.

Prej një viti, Zanfina nuk është aktive në muzikë por për “Mirage” ajo foli për rikthimin e mundshëm në skenë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Zanfina.