Rikthehet Oriola Marashi! Nxjerr fushë gjoksin me fustanin komplet të tejdukshëm: Duke bërë… – AlpeGossip
Rikthehet Oriola Marashi! Nxjerr fushë gjoksin me fustanin komplet të tejdukshëm: Duke bërë…

Rikthehet Oriola Marashi! Nxjerr fushë gjoksin me fustanin komplet të tejdukshëm: Duke bërë…

Prej një muaji Oriola Marashi i ishte larguar thuajse tërërisht rrjeteve sociale aty ku bënte namin me foto e video që komentoheshin shumë dhe tërhiqnin të gjithë vëmendjen. Modelja ka vendosur të rikthehet sot me një foto ku shfaqet si gjithmonë shumë provokuese.

Oriola shfaqet në breg të detit, e veshur me një fustan të tejdukshëm e flokët e lagura teksa vështron shumë seksi nga kamera.

“Duke bërë histori në modelingun shqiptar”, shkruan Oriola teksa foto menjëherë ka marrë komente të shumta, shumica prej tyre komplimente.