Sipas Luanës, Beyonce e ka kopjuar dhe nuk ia përton fare që t’ia thotë: Edhe ti moj… (FOTO) – AlpeGossip
Sipas Luanës, Beyonce e ka kopjuar dhe nuk ia përton fare që t’ia thotë: Edhe ti moj… (FOTO)

Sipas Luanës, Beyonce e ka kopjuar dhe nuk ia përton fare që t’ia thotë: Edhe ti moj… (FOTO)

Luana Vjollca gjeti pak muaj më parë një model flokësh që duket se i përshtatej kaq shumë: “extension” të gjatë dhe gjysmë të kapura bisht.

Okej, nuk ishte ajo që e shpiku modelin e viteve ’90, por ishte një ndër të famshmet shqiptare që e risolli në trend.

Por Luana nuk përton të reagojë kur dikush ia “kopjon” modelin e saj të flokëve, as kur ajo është këngëtarja me famë botërore Beyonce.

Në një postim të fundit të Bey, modetarorja shqiptare i komenton me batutë:

“Pse mi ke kopjuar flokët dhe ti moj?”.

Kështu që kujdes kur frymëzoheni nga Luana, se mund t’ju vijë ndonjë koment i tillë.