VITI I RI PO AFRON/ Alfio, Fatma dhe Noah zbukurojnë shtëpinë për festat e fundvitit (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
VITI I RI PO AFRON/ Alfio, Fatma dhe Noah zbukurojnë shtëpinë për festat e fundvitit (FOTO+VIDEO)

VITI I RI PO AFRON/ Alfio, Fatma dhe Noah zbukurojnë shtëpinë për festat e fundvitit (FOTO+VIDEO)

Në shtëpinë e Aflfios dhe Fatmës ka trokitur atmosfera e festave të fundvitit. Ditën e sotme dyshja i kanë kushtuar plot tre orë zbukurimit të pemës, së bashku me vogëlushin e tyre Noah.

Alfio ka publikuar një video në Instagram, ku ka treguar të gjithë procesin në mënyrë të përmbledhur e të përshpejtuar. “Duket pak punë, por ishin plot 3 orë”, ka shkruar ai.

Ndërkohë Fatma ka publikuar një tjetër video ku ajo dhe Alfio shfaqen me të birin në krahë. Vogëlushi vendos plot gëzim yllin në pemë.