Blerim Destani e ngacmon për ushqimin e preferuar, Ermal Mamaqi i përgjigjet me batutën tipike: Merr me vete… (FOTO) – AlpeGossip
Blerim Destani e ngacmon për ushqimin e preferuar, Ermal Mamaqi i përgjigjet me batutën tipike: Merr me vete… (FOTO)

Blerim Destani e ngacmon për ushqimin e preferuar, Ermal Mamaqi i përgjigjet me batutën tipike: Merr me vete… (FOTO)

Ermal Mamaqi si gjithmonë nuk i kursen postimet e tij tepër funny në Instagram.

Së fundmi ka vendosur të publikojë një video teksa shikohet të gatuhet ushqimi i tij i preferuar i quajtur “Kynefe”.

Blerim Destani e adhuron gjithashtu këtë ushqim dhe këtë e ka treguar duke i komentuar Ermalit: “5 min aty jam, rrugës jam”.

Moderatori si zakonisht edhe këtë herë i është përgjigjur Blerimit në mënyrën më gazmore të mundshme duke i shkruar: “Merr akullore me vete”.

Kur vjen puna tek ushqimi edhe Vip-at bashkëpunojnë! Blerimi dhe Ermali mesa duket do t’ja kalojnë më së miri.