NGA BISEDAT PRIVATE TË SINDIT E DERI TEK E DASHURA E RINIANIT/ Ervin Kurti i zbulon të gjitha tek festa e “Përputhen” (FOTOT) – AlpeGossip
NGA BISEDAT PRIVATE TË SINDIT E DERI TEK E DASHURA E RINIANIT/ Ervin Kurti i zbulon të gjitha tek festa e “Përputhen” (FOTOT)

NGA BISEDAT PRIVATE TË SINDIT E DERI TEK E DASHURA E RINIANIT/ Ervin Kurti i zbulon të gjitha tek festa e “Përputhen” (FOTOT)

Ish-konkurrentët e “Përputhen” u mblodhën mbrëmjen e djeshme për të festuar fundin e programit që gjatë këtij sezoni televiziv bëri shumë bujë. Në festë ishin që nga autorja Olsa Muhameti, moderatorja Bora Zemani, opinionisti Arjan Konomi e deri tek ish-konkurrentët shumë të komentuar si Fation Kuqari, Shqipe Hysenaj, Ana Kauri, Sindi Loci, Antonela Berisha, Mevlan Shaba etj. Ka qenë gazetari Ervin Kurti që na solli disa pamje nga festa përmes postimeve në Instastory ku zbuloi se Mevlani ka kënduar për të gjithë, Antonela, Shqipja e kanë djegur duke kërcyer, Sindi ka qenë duke komunikuar me dikë dhe Riniani ka shkuar bashkë me të dashurën. Madje Ervini publikoi foton e parë të çiftit duke treguar se kjo është vajza që i ka rrëmbyer zemrën Rinianit e për të cilën po flasin mediat. Epo, urime çiftit dhe tani presim nga Sindi ç’të reja ka.