“Vdes për Xhenin…” Benardi i tërbuar u vërsulet fansave (FOTO) – AlpeGossip
“Vdes për Xhenin…” Benardi i tërbuar u vërsulet fansave (FOTO)

“Vdes për Xhenin…” Benardi i tërbuar u vërsulet fansave (FOTO)

Pavarësisht se ka kaluar kohë e gjatë nga ndarja e ish banorëve të BB9, sërish Benardi dhe Xheni vihen përballë të njëtës pyetje nga fansat.
Ndërkohë që Xheni e ka pranuar se do të pranonte të rikthehej me ish partnerin e saj , Benardi nga ana tjetër ka qenë i vendosur për të kundërtën.

Në një lidhej ‘Live’ nga Instagrami ai u provokuar nga fansat, të cilët e pyetën se po vdistë të kthehej me Xhenin.

‘Ta fus nje super bllok që ta shohësh ti vdekjen…Na nxitë jetën pyetje kot…’ ka thënë ai

‘ Po ta marrin…po ta marrin ik mo se as me intereson fare…’ u përgjigj Benardi teksa is hkruanin se dikush tjetër po i merrte Xhenin.

Duke qenë se ende nuk është kuptuar arsyeja e ndarjes së tyreish banorit të BB i ka ardhur pyetja se çfarë i bëri Xheni që u ndanë.

‘Asgjë nuk më ka bërë çfarë mund të më bëntë’ ka reaguar Benardi ndaj të gjithë pyetjeve që iu drejtuan lidhur me ish partneren emrin e së cilës as nuk merr mundimin ta përmendë.