Një anëtar i ri në shtëpinë e Rezarta Shkurtës/ Shihni sa mbreslënëse duket (FOTO) – AlpeGossip
Një anëtar i ri në shtëpinë e Rezarta Shkurtës/ Shihni sa mbreslënëse duket (FOTO)

Një anëtar i ri në shtëpinë e Rezarta Shkurtës/ Shihni sa mbreslënëse duket (FOTO)

Vetë këngëtarja Rezarta Shkurta ka treguar se familja e tyre po shtohet.
Rezarta i ka marrë vajzës së saj çamarroke një lepurush dhe emrin ja ka vënë Frozen.

Hera e vogël duket se i ka fiksim këto kukulla aq sa e ëma mendon se ndo një ditë dhe Rezartën do e thërrasë Frozën.

‘Di njeri si duket ‘virusi’ Frozen…? ‘ka shkruar Rezarta në postimine saj.