E PAZAKONT/ Skena e seksit 6të ”SARPIT” me aktoren e njohur po bën xhiron e rrjetit dhe ja si reagon ai (FOTO) – AlpeGossip
E PAZAKONT/ Skena e seksit 6të ”SARPIT” me aktoren e njohur po bën xhiron e rrjetit dhe ja si reagon ai (FOTO)

E PAZAKONT/ Skena e seksit 6të ”SARPIT” me aktoren e njohur po bën xhiron e rrjetit dhe ja si reagon ai (FOTO)

Cagatay Ulusoy ose i njohur më mirë si “Sarpi” për publikun shqiptar, është një ndër aktorët më të njohur turq dhe shumë i dashur për audiencën. Ai dhe Ayca Aycin Turan kanë interpretuar së bashku në një serial në Netflix. Për herë të parë, ata kanë xhiruar një skenë e cila është e pazakontë për serialet turke. Skenat e nxehta mes dy aktorëve kanë bërë xhiron e rrjetit e kanë marrë komentë të shumta. “U munduar të ishim sa më real në atë që ndodh vërtet në jetë” – u shpreh Ulusoy, i cili shtoi gjithashtu se në fund të fundit, ata janë të dy aktorë profesionistë. Sipas shtypit turk, Cagatay është paguar rreth 65 mijë lira turke për këtë rol ndërsa Ayca rreth 40 mijë.