PAS LIDHJES ME SONI MALAJ/ 6 femrat e showbizit që u “bënë” të dashurat e Flori Mumajesit: Nga Orinda tek Elvana (FOTO) – AlpeGossip
PAS LIDHJES ME SONI MALAJ/ 6 femrat e showbizit që u “bënë” të dashurat e Flori Mumajesit: Nga Orinda tek Elvana (FOTO)

PAS LIDHJES ME SONI MALAJ/ 6 femrat e showbizit që u “bënë” të dashurat e Flori Mumajesit: Nga Orinda tek Elvana (FOTO)

Kantautori Flori  Mumajesi është një ndër personazhet më të përfolur në  mediat rozë prej shumë vitesh tanimë. Jeta sentimentale e këngëtarit ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Hera e parë që Flori ka treguar në media të dashurën e tij ka qenë në “Këngën magjike” ku ai dhe Soni Malaj pranuan lidhjen e tyre. E duket se aty filloi dhe mbaroi!

Kjo pasi më pas edhe pse ai nuk i ka konfirmuar kurrë lajmet ai u diskutua për lidhje me disa prej femrave më seski të showbizit. Pas aludimeve të fansave  për lidhjen me Orindën , Flori u diskutua prej dy vitesh se ishte në lidhje me Elvanën edhe historia e  tyre vazhdohet akoma të komentohet.

Së fundmi duket se fansat e Flori dhe publiku nuk ka ndërmend të ndalet duke cilësuar disa prej  vip-ve të ekranit shqiptar si të dashurat e kanautorit.

Ne iu njohim me emrat e femrave të cilat u cilësuan në mediat në një lidhje me Florin.

Orinda Huta

Alby Rydes

Fifi

Kejsi Tola

Elvana Gjata

Liberta Spahiu

AlpeNews.al