TOLLUMBACE DHE E QESHUR/ Oriela Nebiaj publikon foton e fëmijërisë dhe ne nuk po e njohim dot – AlpeGossip
TOLLUMBACE DHE E QESHUR/ Oriela Nebiaj publikon foton e fëmijërisë dhe ne nuk po e njohim dot

TOLLUMBACE DHE E QESHUR/ Oriela Nebiaj publikon foton e fëmijërisë dhe ne nuk po e njohim dot

Oriela Nebiaj është një ndër moderatoret më seski të ekranit shqiptar.

Ditën e sotme ajo është bërë pjesë e lojës virale në Instagram. Duke përdorur opsionin “Më bëj një pyetje”, ajo thjesht shkruajti “Po sikur…”

Një ndjekës i  kërkoi që Ori  të publikonte një ndër fotot e saj me të bukura. Moderatorja ia plotësoi dëshirën dhe duke publikuar një foto kur ajo ishte vetëm 1 vjeç.

Ajo shfaqet e veshur me një bluze të bardhë dhe një palë paliçeta dhe duket një fëmijë e shëndetshme.