FANSI E QUAJTI TË SHKURTËR/ Përgjigja e Rina Balajt e lë me gisht në gojë – AlpeGossip
FANSI E QUAJTI TË SHKURTËR/ Përgjigja e Rina Balajt e lë me gisht në gojë

FANSI E QUAJTI TË SHKURTËR/ Përgjigja e Rina Balajt e lë me gisht në gojë

Reperja e njohur Rina është kthyer shumë shpejt në një ndër personazhet më të komentuar në media. Ajo ka sjell një sërë këngësh që janë kthyer në hite dhe kanë një numër të madh klikimesh në Youtube.

Rina është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe përherë publikon foto që tërheqin vëmendjen e të gjithëve. Mirëpo, ashtu si dhe personazhet e tjerë të njohur Rina shpesh herë kritikohet nga fansat, njëra prej tyre e ka quajtur të shkurtër këngëtaren në foton e fundit.

“S’të kisha thënë që të përdorësh kaq shumë photoshop që ti zgjasësh këmbët se të kam parë live e di sa të shkurtra i ke zemër”, i shkruan fansja ndërkohë që  Rina i jep përgjigjen epike.

“Dukshëm, por dukshëm ama këmbët e mia janë më të gjata se jeta jote” , i ka thënë Rina duke e lënë me gisht në gojë fansen.