”ME GISHTIN E MESIT”/ Almeda dhe i biri kanë një mesazh për të gjithë ”armiqtë” – AlpeGossip
”ME GISHTIN E MESIT”/ Almeda dhe i biri kanë një mesazh për të gjithë ”armiqtë”

”ME GISHTIN E MESIT”/ Almeda dhe i biri kanë një mesazh për të gjithë ”armiqtë”

Çifti i njohur Almeda dhe Tolgahan u bënë prindër për herë të parë para disa muajsh, me ardhjen në jetë të Efehanit.

Që nga ai moment ato po shijojnë ndjesinë e të qenurit prindër dhe vazhdimisht postojnë foto të një jete të lumtur familjare.

Dhe ditën e sotmë ajo ka publikuar një foto të vogëlushit Efehan së bashku me nënën e saj.

Fotoja tregon vogëlushin që rri në prehrin e nënës, i mbështetur në krahët e saj.

Por një detaj i vogël nuk u ka shpëtuar syrit të fansave të ish-Miss Shqipërisë.

Gishti i mesit në dorën e djathtë të Efehanit, ka marrë të gjithë vëmendjen e komentuesve.

Këtë e ka vënë re edhe mami Almeda e cila ka ripostuar foton në Instastory, për t’ua dedikuar këtë gjest të gjithë “inatçinjve” të saj!

Image

Image