Trejsi Sejdini i futet botës së televizionit, ja në cilin spektakël do ta shihni – AlpeGossip
Trejsi Sejdini i futet botës së televizionit, ja në cilin spektakël do ta shihni

Trejsi Sejdini i futet botës së televizionit, ja në cilin spektakël do ta shihni

Trejsi Sejdini është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale pas videove ku bënte sherr, në njërën ku rrihte një djalë e video tjetër ku gjuante me shishe në pub.

Tanimë çdo e re mbi Trejsin përbën interes dhe fotot që ajo publikon në Instagram komentohen shumë.

Së fundmi modelja ka bërë të ditur se këtë vit është pjesë e “Miss Universe Albania”.

Ajo ka realizuar një set fotografik me bikini në pyll për spektaklin e bukurisë dhe një prezantim të shkurtër ku shprehet se është shumë e lumtur.

“Jam shumë e lumtur që jam pjesëmarrëse në këtë kompeticion dhe në këtë set fotografik. Pavarësisht se kishim një mjedis paksa të vështirë sot unë jam shumë e lumtur që realizuam këtë set fotografik dhe jam shumë e lumtur për suksesin që do dalë”, shprehet Trejsi.