”Çmendi” publikun me kërcimin e saj në tub/ Moderatorja shqiptare ka diçka për ti thënë familjes (FOTO) – AlpeGossip
”Çmendi” publikun me kërcimin e saj në tub/ Moderatorja shqiptare ka diçka për ti thënë familjes (FOTO)

”Çmendi” publikun me kërcimin e saj në tub/ Moderatorja shqiptare ka diçka për ti thënë familjes (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin “Dance With me”, moderatorja e njohur Leila Kraja ka kërcyer në një tub, një performancë kjo që u mirëprit me shumë duartrokitje nga publiku. E veshur me një bodysuit gri që i ekspozonte vithet, Leila, së bashku me partnerin e saj, Robert Berishën, u vlerësuan me çmimin e natës për kërcimin e tyre ekzotik.

Pas përfundimit të kërcimit, Roberti falenderoi produksionin që i ofroi të ishte pjesë e këtij spektakli dhe tha se u kënaq shumë. Ndërkohë që Kledia Kadiu zbuloi se Leila i kishte kërkuar ndjesë paraprakisht për performancën.

“Po, i kërkova ndjesë se nuk e dija si do të performoja se është hera ime e parë. Por i kërkoj ndjesë edhe familjes time, por është për hir të spektaklit” –tha Leila.