LIDHJA 16-VJEÇARE DREJT FUNDIT/ Arbana Osmani ndahet nga bashkëshorti, zbulohen detaje të reja (FOTO) – AlpeGossip
LIDHJA 16-VJEÇARE DREJT FUNDIT/ Arbana Osmani ndahet nga bashkëshorti, zbulohen detaje të reja (FOTO)

LIDHJA 16-VJEÇARE DREJT FUNDIT/ Arbana Osmani ndahet nga bashkëshorti, zbulohen detaje të reja (FOTO)

Gjatë ditës së sotme, në media të ndryshme qarkulloi lajmi për krizën e krijuar në martesën e moderatores së njohur Arbana Osmani.

Lidhja 16 vjeçare mes Arbanës dhe Arditit duket se është drejt fundit.

Burimet thonë se moderatorja tani nuk jeton më në njejtën shtëpi me partnerin por në një shtëpi më vete, së bashku me djalin.

Edhe gjatë puntatave më të fundit, Arbana është shfaqur në emision ’Dua të të bëj të lumtur’ pa unazën simbolike të martesës në gisht.

Moderatorja nuk ka konfirmuar asgjë ende, duke e lënë këtë një mister për të gjithë.