“TË VRAPOJË KUSH KA MUNDËSI”/ Shqipja nxjerr pamjet duke kënduar: E Dua dashurinë (VIDEO) – AlpeGossip
“TË VRAPOJË KUSH KA MUNDËSI”/ Shqipja nxjerr pamjet duke kënduar: E Dua dashurinë (VIDEO)

“TË VRAPOJË KUSH KA MUNDËSI”/ Shqipja nxjerr pamjet duke kënduar: E Dua dashurinë (VIDEO)

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka publikuar në Instastory një video duke kënduar në skenën e emisionit “E Diell”, ku tashmë e shohim çdo të dielë.

Ajo i ka këshilluar njerëzit “të vrapojnë” para se ta dëgjojnë. “Ja e bëra dhe unë këngën. Të vrapojë kush ka mundësi”, ka shkruar Shqipja krahas videos.

Kujtojmë se pothuajse të gjithë konkurrentët e “Përputhen” janë angazhuar në muzikë pas daljes nga programi dhe thumbat ndaj tyre nuk kanë munguar.