SKENA NË SHTRAT/ Reperi mahnitet nga sytë e Françeska Jaçes (FOTOT) – AlpeGossip
SKENA NË SHTRAT/ Reperi mahnitet nga sytë e Françeska Jaçes  (FOTOT)

SKENA NË SHTRAT/ Reperi mahnitet nga sytë e Françeska Jaçes (FOTOT)

Reperi i njohur Capital T ka publikuar këngën e re në të cilën shfaqet shumë i afërt duke dhënë spektakël skenash me modelen Françeska Jace.

Ata shihen në një shtrat duke u puthur teksa historia e këngës flet për një femër flirtuese, të cilën Capital T e kap mat dhe më në fund e fal pasi kupton që e do.

Modelja e veshur me bikini dhe veshje të ngushta hipnotizon me sytë e saj ngjyrë deti.

Duket se kënga do të jetë një sukses i vërtetë.

Nuk dihet nëse reperi ia ka kushtuar ndonjë vajze me sy të veçantë për të titullin e këngës që quhet “Sytë e tu”.