“DO JEM MAMAJA MË COOL”/ Dafina Zeqiri dëshiron të ketë një fëmijë, publikon FOTON me – AlpeGossip
“DO JEM MAMAJA MË COOL”/ Dafina Zeqiri dëshiron të ketë një fëmijë, publikon FOTON me

“DO JEM MAMAJA MË COOL”/ Dafina Zeqiri dëshiron të ketë një fëmijë, publikon FOTON me

Dafina Zeqiri ka një karrierë shumë të suksesshme si këngëtare, por përveç kësaj siç duket ajo ka filluar të mendojë edhe për krijimin e një familje.

Ditën e sotme këngëtarja ka publikuar në ‘Instagram’ një fotografi duke mbajtur në krahë një fëmijë të vogël. Dafina ka treguar se është e vetëdijshme që duhet të ketë edhe ajo fëmijë.

“E di që duhet të kem një fëmijë…do të jem mamaja më ‘cool’”, – ka shkruar këngëtarja bashkangjitur fotografisë.

Çdo vajzë ka dëshirë të provojë ndjesinë e të qenurit nënë dhe sigurisht që as Dafina nuk mund të bëjë përjashtim në këtë rast.