E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Zëdhënësja e PD bëhet nënë për herë të parë (FOTO – AlpeGossip
E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Zëdhënësja e PD bëhet nënë për herë të parë (FOTO

E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Zëdhënësja e PD bëhet nënë për herë të parë (FOTO

Zëdhënësja e “Partisë Demokratike”, Ina Zhupa, shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Prej disa muajsh ajo është në pritje të ëmbël megjithatë Zhupa e kishte mbajtur të fshehtë shtatzëninë nga publiku.

Burime për “Ballkanweb” kanë zbuluar ditën e sotme lajmin për pritjen e ëmbël të zëdhënëses dhe kanë treguar se ajo dhe bashkëshorti janë shumë të emocionuar që do të bëhen prindër për herë të parë.