PO BËN NAMIN/ Trejsi Sejdini zë faqet e para të revistave botërore (FOTO) – AlpeGossip
PO BËN NAMIN/ Trejsi Sejdini zë faqet e para të revistave botërore (FOTO)

PO BËN NAMIN/ Trejsi Sejdini zë faqet e para të revistave botërore (FOTO)

Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini, është kthyer në një ndër femrat më të përfolura në media e rrjete sociale dhe bukuria e saj ka rrëmbyer jo vetëm vëmendjen e shqiptarëve, por edhe atë të të huajve.

Madje bukuroshes shqiptare, revista e njohur tajlandeze “Thairath” i ka dedikuar një artikull të vendosur në faqen kryesore të saj.

Lajmin e ka publikuar vetë Trejsi në Instastoryn e saj, lajm për të cilin e kanë informuar fansat në Tajlandë, që janë të shumtë në numër.