JANË AKTORË/ I gjeni dot cilët janë personazhet e njohur në këtë foto? – AlpeGossip
JANË AKTORË/ I gjeni dot cilët janë personazhet e njohur në këtë foto?

JANË AKTORË/ I gjeni dot cilët janë personazhet e njohur në këtë foto?

Aktori i njohur i humorit, Jul Deda është kthyer pas në kohë duke publikuar një foto krah aktorëve të tjerë, pjesë e spektaklit ‘Portokalli’.

Nga postimi dallohen të gjithë personazhet e njohur në moshë më të vogël, ndaj dhe Juli ka kërkuar që ndjekësit t’i identifikojnë.

“Le ta bëjmë si lojë. Beni tag ato që njihni në këtë foto. P.s Të gjithë janë personazhe të njohur”, ka shkruar Deda krah postimit të fundit në llogarinë e tij.

Kjo nuk është hera e parë që Juliani kthehet pas në kohë, duke kujtuar plot nostalgji vitet e para të karrierës së tij si aktor.