Zhvishet motra e Adelinës dhe Zanfinës, çmend të gjithë me foton nga plazhi – AlpeGossip
Zhvishet motra e Adelinës dhe Zanfinës, çmend të gjithë me foton nga plazhi

Zhvishet motra e Adelinës dhe Zanfinës, çmend të gjithë me foton nga plazhi

Motrat e mirënjohura Ismaili, Adelina, Ema e Zanfina, po bëjnë pushime së bashku.
Ato janë bashkuar më shumë se kurrë më parë që nga vdekja e të ëmës, që ishte humbje e madhe për to, duke pas parasysh lidhjen që ato kishin me nënën e tyre.

Ema, ka qenë mjaftë aktive me postime nga bregdeti, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja duket shumë e nxehtë në këtë foto dhe e konfirmon edhe një herë epitetin e femrës më “hot”.