AKTORJA E NJOHUR RRIHET BRUTALISHT NGA I DASHURI/ Shfaq pamjet e dhunës për të sensibilizuar femrat – AlpeGossip
AKTORJA E NJOHUR RRIHET BRUTALISHT NGA I DASHURI/ Shfaq pamjet e dhunës për të sensibilizuar femrat

AKTORJA E NJOHUR RRIHET BRUTALISHT NGA I DASHURI/ Shfaq pamjet e dhunës për të sensibilizuar femrat

Aktorja kolumbiane Eileen Moreno është rrahur barbarisht nga i dashuri i saj Alejandro Garcia, me të cilin jetonte në Meksikë.

Ajo ka shfaqur pamjet e dhunës tronditëse, për të sensibilizuar femrat e tjera.

Moreno ka kërkuar ndihmën e policisë dhe ka nisur një fushatë për të ndihmuar femrat e tjera që dhunohen nga partnerët e tyre.