Si u veshën moderatoret shqiptare këtë javë? Nga Hygerta Sako tek Viola Spiro, cila ishte më e bukura… (FOTO) – AlpeGossip
Si u veshën moderatoret shqiptare këtë javë? Nga Hygerta Sako tek Viola Spiro, cila ishte më e bukura… (FOTO)

Si u veshën moderatoret shqiptare këtë javë? Nga Hygerta Sako tek Viola Spiro, cila ishte më e bukura… (FOTO)

Të vishesh me stil nuk varet vetëm nga gjendja ekonomike. Shumë stilistë thonë se një person ka stilin e tij pavarësisht të ardhurave. Megjithatë, të jesh një personazh i famshëm televiziv, do të thotë të investosh, për të pasur një imazh të mirë në sytë e teleshikuesve ose fansave.

Java që po lëm pas pati shumë veshje interesante dhe trendy të veshura nga moderatoret shqiptare. Gjithmonë të kuruara deri në detaje ato dalin para ekraneve duke u bërë ndonjëherë dhe inspirim për shumë vajza.

Për të gjithë ju që i humbët AlpeNews.al ju sjell veshjet më stil të javës.

Erjona Sylejmani

Aulona Musta

Eva Murati

Fatma

Fjoralba Ponari

Hygerta Sako

Ilda Bejleri

Rudina Magjistari

Viola Spiro