“TË DIJA THJESHT SEKSI”/ Rudina tregon çfarë ka zbuluar për partnerin e saj ish deputetin Frroku (FOTO) – AlpeGossip
“TË DIJA THJESHT SEKSI”/ Rudina tregon çfarë ka zbuluar për partnerin e saj ish deputetin Frroku (FOTO)

“TË DIJA THJESHT SEKSI”/ Rudina tregon çfarë ka zbuluar për partnerin e saj ish deputetin Frroku (FOTO)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në një nga çiftet më aktive në rrjetin social.

Ata anë furnizuar me foto e lajme publikun shqiptar, gjatë kësaj karantine teksa kanë filluar bashkëjetesën.

Së fundmi, Rudina ka publikuar disa foto në rrjetet sociale në të cilat shihet Marku teksa po punon tokën.

Mesa duket, Rudina nuk e dinte që partneri i saj ishte kaq punëtor.

“Të dija thjesht seksi”, i thotë Rudina.

“Po edhe ashtu jam”, i përgjigjet Marku duke qeshur.