“PRANOJE…”/ Semi-Donaldit: Ti je xheloz, Bora duhet të jetë bërë si polic – AlpeGossip
“PRANOJE…”/ Semi-Donaldit: Ti je xheloz, Bora duhet të jetë bërë si polic

“PRANOJE…”/ Semi-Donaldit: Ti je xheloz, Bora duhet të jetë bërë si polic

Prova e re javore i ka vendosur në vështirësi konkurentët e “Big Brother Vip”.

Teksa përpiqen të vënë në funksion kanoen, ata kanë shfrytëzuar kohën të shkëmbejnë dhe batuta apo mendime me njëri-tjetrin.

Mbrëmjen e djeshme, Semi këmbënguli që miku i saj, Donald të pranonte me gojën e tij faktin që është tepër xheloz në një dashuri.

“Pranoje, pranoje që je xheloz. Pranoje!!!”,- tha Semi duke qeshur.

Nga ana tjetër Donaldi me qetësi sqaroi se xhelozinë nuk duhet ta marrim si një koncept të përgjithshëm por ajo varet nga situatat.

Semi mori si shembull masazhet e shpeshta qe Beniada i bën Donaldit, por ky i fundit sqaroi njëherë e mirë: Nëse do e kisha qejf do ta thosha, është shumë gocë pozitive por nuk ka pse të ketë xhelozi kur aty nuk ka asgjë.