I RRËMBEU ZEMRËN/ Këngëtarja e njohur martohet papritur me policin (FOTO) – AlpeGossip
I RRËMBEU ZEMRËN/ Këngëtarja e njohur martohet papritur me policin (FOTO)

I RRËMBEU ZEMRËN/ Këngëtarja e njohur martohet papritur me policin (FOTO)

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun i ka dhënë fund beqarisë.

Bëhet fjalë për yllin emuzikës ‘country’, Miranda Lambert, e cila është martuar me djalin që i ka rrëmbyer zemrën, Brendan McLoughlin.

Lajmin e e bëri të diturm vetë këngëtarja katër ditë pas martesës pasi ajo burri i saj polic u kurorëzuan  në martesë  me 14 shkurt, në ditën e të dashuruarve.

“Në ditën e festës së Shën Valentinit, doja të ndaja me ju disa lajme. Kam takuar dashurinë e jetës time. Ne kurorëzuam dashurinë tonë. Zemra ime është plot. Falemnderit Brendan McLoughlin që më do mua…për atë që jam”, ishin fjalët e Lambert pranë postimit në Instagram.

Kjo është martesa e dytë për Lambert pasi ajo ka qenë e martuar me yllin tjetër të muzikës country, Blake Shelton, me të cilin u nda në vitin 2015.