LORI HOXHA DHE LEDRI VULA FLIRTUAN/ Reagon Vis Bajraktari (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
LORI HOXHA DHE LEDRI VULA FLIRTUAN/ Reagon Vis Bajraktari (FOTO+VIDEO)

LORI HOXHA DHE LEDRI VULA FLIRTUAN/ Reagon Vis Bajraktari (FOTO+VIDEO)

Fashionistja Lori Hoxha tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot e saj në Instagram dhe kështu ndodhi edhe me postimin e fundit ku shfaqej e veshur me një fustan të zi.
“Koha pare, let’s spend time?”, shkruante Lori, frazë e marrë nga teksti i këngës së Gashit dhe Ledri Vulës.

Ky i fundit i komentoi menjëherë Lorit duke i shkruar: “Si hajn zemren ja vjedhi asaj”, koment ky i cili bëri të përflitej se dyshja po flirtonin.

Pas kësaj ka reaguar edhe i dashuri i Lorit, Vis Bajraktari me të cilin fashion blogerja po përflitet për ndarje.

Visi ka postuar në Snapchat një video ku shfaqet në makinë duke dëgjuar pikërisht këngën “That’s mine” të Gashit dhe Ledrit.