MODESTE APO LUKSOZE? Kështu i kanë festuar VIP-at ditëlindjet në 2018 (FOTO) – AlpeGossip
MODESTE APO LUKSOZE? Kështu i kanë festuar VIP-at ditëlindjet në 2018 (FOTO)

MODESTE APO LUKSOZE? Kështu i kanë festuar VIP-at ditëlindjet në 2018 (FOTO)

Çdo vit që kalon gjërat asnjëherë nuk mbeten të njëjtë, herë ndryshojnë pozitivisht e herë negativisht por gjithnjë e rëndësishme është të gjesh sekretin e saj për të motivuar vetveten.

E një nga ditët më të bukura të vitit për njeriun mbetet ditëlindja e tij edhe pse shpeshherë mund të konsiderohet si ikje të viteve të jetës, përsëri gjatë kësaj dite njerëzit ndihen më të vlerësuar dhe të dashur nga të tjerët.

Kështu për sa i përket këtij viti që po lemë pas, AlpeNews.al do t’ju risjellë edhe një herë në vëmendje se si kanë festuar vipat ditëlindjet e tyre:

Rezarta Shkurta 

Samanta Karavella

Kida

Eni Koçi 

Emina Cunmulaj

Renato Mekolli

Samir Mane

Floriana Garo

Adelina Tahiri

Enca

Blendi Fevziu

Ardit Gjebrea

/AlpeNews.al