POZAT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Ja si e ka ndryshuar Almedën pritja e ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
POZAT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Ja si e ka ndryshuar Almedën pritja e ëmbël (FOTO)

POZAT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Ja si e ka ndryshuar Almedën pritja e ëmbël (FOTO)

Aktorja shumë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Almeda Abazi, shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo dhe Tolgahan Saiysman do të bëhen prindër të një vogëlushi që pritet të vijë shumë shpejt në jetë, ndërsa Almeda ndan herë pas here me ndjekësit në Instagram momente nga shtatzënia.

Ajo ka realizuar një set fotografik me barkun e rrumbullakosur në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe shiç e shohim në fotot e publikuara, aktoren e ka zbukuruar nuri i shtatzënisë.

“S’mund të kërkoja më shumë”, shkruan Almeda krahas fotove me barkun e rrumbullakosur.