HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ami dhe Ermali, dy PESHQ që përputhen plotësisht me njëri-tjetrin (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ami dhe Ermali, dy PESHQ që përputhen plotësisht me njëri-tjetrin (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ami dhe Ermali, dy PESHQ që përputhen plotësisht me njëri-tjetrin (FOTO)

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një ndër çiftet më simpatikë dhe më të dashur nga publiku. Të dy ata i përkasin shenjës “Peshqit” në horoskop dhe përshtaten plotësisht me karakteristikat e saj.

Ermalin e njohim të gjithë si një ndër aktorët më të mirë të humorit si dhe moderatori i emisionit “Xing” e ndërsa Amarda dikur velinë, moderatore e “Portokalli” e tashmë zotëron një biznes të sajin i cili sërish ka ndërthurje të artit. Kjo është një karakteristikë e peshqëve, të cilët njihen si shprehës, artistikë dhe tërhiqen nga artet e performancës.

View this post on Instagram

Tagg dike qe ben keshtu gjate masazhit 😂😂

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

View this post on Instagram

Ne kerkim te me te mires….#2020collection

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

Peshqit ndër të tjera njihen si persona mjaft romantikë, dhe këtë karakteristikë e shohim edhe tek Ami me Ermalin

View this post on Instagram

Me ty ne krah gjithmone❤!

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

View this post on Instagram

Suksesi im më i madh…[email protected]

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Ndër të tjera thuhet se peshqit pëlqejnë natyrën e luksin dhe kjo vërehet tek shtëpia e tyre e rrethuar nga luksi:

Për ta përmbyllur me një tjetër karakteristikë e cila ka të bëjë me punën e palodhur për të arritur sa më shumë sukses në jetë, e rrjedhimishit duke krijuar më shumë para. Ami dhe Ermali përshtaten plotësisht me këtë, teksa gjithnjë i kemi parë mjaft të dhënë pas punës duke kërkuar gjithnjë më shumë nga vetja.

/AlpeNews.al