NUK E FSHEH MË/ Këngëtarja me origjinë shqiptare poston foto me futbollistin – AlpeGossip
NUK E FSHEH MË/ Këngëtarja me origjinë shqiptare poston foto me futbollistin

NUK E FSHEH MË/ Këngëtarja me origjinë shqiptare poston foto me futbollistin

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira është një ndër emrat më të komentuar nga mediat greke dhe jo vetëm. E suksseshme në muzikë dhe diskrete në jetën private, Eleni ka ditur gjithmonë se për çfarë t’i bëjë mediat të flasin për të.

E kësaj here, ajo ka vendosur që portalet “ të shpërthejnë” për marrëdhënien e saj me futbollistin Alberto Botian.

Ajo ka publikuar disa foto me partnerin e zemrës duke i treguar të gjithëve se sa shumë të dashuruar janë. Eleni dhe Alberto kanë shumë kohë bashkë dhe kanë zgjedhur që ta mbajnë larg vëmendjes të publikut marrëdhënien e tyre.

FOTO