DRAKE SËMURET KEQ/ Detyrohet të anulojë dy projekte në Miami (FOTO) – AlpeGossip
DRAKE SËMURET KEQ/ Detyrohet të anulojë dy projekte në Miami (FOTO)

DRAKE SËMURET KEQ/ Detyrohet të anulojë dy projekte në Miami (FOTO)

Reperi Drake po shijon suksesin e projekteve të fundit muzikore.

Ai kishte planifikuar dy koncerte në Miami, të cilat u detyrua t’i anulojë për shkak të përkeqësimit të shëndetit.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një fotografie të postuar në InstaStory, me të cilën u kërkoi falje fansave.

“Vetëm desha të ju them që më vjen shumë keq për këto dy koncerte në Miami. Sëmurë shumë aq shpejt dhe kurrë nuk kam kaluar diçka të tillë në jetën time.”, ka shkruar ndër të tjera reperi.

Derisa kërkoi falje për koncertet që nuk mund t’i mbajë për shkak të përkeqësimit të gjendjes shëndetësore, ai falënderoi Zotin dhe doktorët që gjendja e tij po vjen duke u përmirësuar.