AKTORJA E FILMAVE PËR TË RRITUR SHFAQET SEKSI MBI DY LUANË/ Ja video që shkaktoi zemërim tek fansat – AlpeGossip
AKTORJA E FILMAVE PËR TË RRITUR SHFAQET SEKSI MBI DY LUANË/ Ja video që shkaktoi zemërim tek fansat

AKTORJA E FILMAVE PËR TË RRITUR SHFAQET SEKSI MBI DY LUANË/ Ja video që shkaktoi zemërim tek fansat

Një yll argëtues për të rritur ka shkaktuar zemërim mes aktivistëve të të drejtave të kafshëve pasi u paraqit pranë dy luanëve.
Katya Sambuca , 27 vjeç, po merrte pjesë në një fotografi në një vend të papërcaktuar, kur ajo u shoqërua nga dy luanë të mëdhenj.

Videoja tregon se “bomba” bjonde shfaqet mjaft seksi në këtë video.

Katja më vonë ka postuar pamjet në Instagram të saj për 102.000 pasuesit e saj.

Dhe ajo nxiti zemërim nga disa prej tyre.

“Do të ishte e mrekullueshme nëse luani i kishte ngrënë atë dhe fotografët!

Një tjetër shtoi: “Oh Zot, kur ai hapi gojën, mendova se do ta përpijë.”

Katya është një yll i famshëm për videot e të rriturve, e cila është i martuar me regjisorin Bob Jack, emri i të cilit është Sergei Mikhailov.

Çifti u martua kur ajo ishte vetëm 16 vjeçe, ku ajo mori nofkën e saj “Sambuca”.

Ata tani kanë një vajzë të quajtur së bashku Zvana.