NUK DO TA BESONI SA NGJAJNË! Elvana Gjata poston videon e të motrës dhe ajo qenka kopja e saj (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI SA NGJAJNË! Elvana Gjata poston videon e të motrës dhe ajo qenka kopja e saj (FOTO)

NUK DO TA BESONI SA NGJAJNË! Elvana Gjata poston videon e të motrës dhe ajo qenka kopja e saj (FOTO)

Udhëtimet e saj vërtiten rreth trekëndëshit Shqipëri-Amerikë-Gjermani, kjo pasi Elvana Gjatën e lidh diçka me secilin nga këto vende.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instagram se është rikthyer në Gjermani, ku e ka pritur krahë hapur motra e saj, soprano Migena Gjata, e cila prej kohësh ka ndërtuar karrierën e saj në këtë shtet.

Elvana ka publikuar një video mjaft të ëmbël të takimit të tyre.

Por ajo që vërehet qartë është ngjashmëria mes tyre. Është e pabesueshme por vërtet duken shumë të ngjashme dhe kjo vërehet mjaft në foton më poshtë. Nuk mendoni edhe ju njëjtë?