Enca po gjuan dikë të martuar?! Postimi i fundit që po çmend rrjetin: Kuku ai është… (FOTO) – AlpeGossip
Enca po gjuan dikë të martuar?! Postimi i fundit që po çmend rrjetin: Kuku ai është… (FOTO)

Enca po gjuan dikë të martuar?! Postimi i fundit që po çmend rrjetin: Kuku ai është… (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia sot ka postuar në storyn e saj një foto ku shkruan: “Kuku aj osht i martum”.

Ky postim ka habitur të gjithë ndjekësit e saj dhe ka ngjallur kuriozitet te ta.

“Kuku aj osht i martum” janë fjalët e Encës, që nuk dihet ende a janë fjalë të këngës së saj të re, a është bisedë mes “gocave” dhe Encës i ka shpëtuar dhe e ka hedhur në Story, apo mos ndoshta këngëtarja po gjuan dikë të martuar?!

Të gjitha ato më sipër janë supozime, presim të reagojë këngëtarja.

/AlpeNews.al/