KUSH THA QË NDARJET JANË TË DHIMBSHME? Demi Lovato fotografohet më e lumtur se kurrë – AlpeGossip
KUSH THA QË NDARJET JANË TË DHIMBSHME? Demi Lovato fotografohet më e lumtur se kurrë

KUSH THA QË NDARJET JANË TË DHIMBSHME? Demi Lovato fotografohet më e lumtur se kurrë

Gjatë kësaj jave u tha se Demi Lovato është ndarë nga stilisti Henri Levy me të cilin ishte në një marrëdhënie prej 4 muajsh. Ajo nuk i ka konfirmuar ose mohuar fjalët, por burime pranë saj e kanë dhënë lajmin për mediat prej ditësh. Shumë fansa janë shqetësuar pas publikimit për ndarjen madje shprehën frikën për këngëtaren duke kujtuar problemet me lëndët narkotike.

All smiles: Demi wore a grin from ear to ear

Hair story: Tucking her trademark brunette tresses up in a black leather cap, the former Disney star showed off her legs in the skintight pants

Pavarësisht gjithçkaje, Demi duket se është shumë mirë, të paktën këtë të lënë të kuptosh fotot e fundit që i janë bërë 26-vjeçares. Ajo është fotografuar teksa darkon e veshur thjesht dhe shumë e qeshur. Ndarja nuk paska ndikuar aspak keq, madje duket se i ka bërë mirë Lovatos.

Au natural: She went virtually makeup free allowing her flawless youthful good looks to shine