Pas një gote vere Iliri dhe e ëma japin SPEKTAKËL në ballkon! Shikoni si kërcejnë si… (VIDEO) – AlpeGossip
Pas një gote vere Iliri dhe e ëma japin SPEKTAKËL në ballkon! Shikoni si kërcejnë si… (VIDEO)

Pas një gote vere Iliri dhe e ëma japin SPEKTAKËL në ballkon! Shikoni si kërcejnë si… (VIDEO)

Ushqim të mirë të gatuar e servirur nga dora e mamit në ballkonin e shtëpisë, pak verë dhe çfarë duhet më shumë për të ardhur në qejf? Ilir Shaqiri po kalon pushimet me prindërit dhe pas darkës së djeshme ka bërë një performancë me të ëmën. Disiplina ishte vallëzimi latin dhe balerina e parë e Teatrit të Operas dhe Baletit, Desi Erebara është ende në formë të shkëlqyer e plot energji.

Kështu është kur ndan të njëjtin profesion me mamin, e sidomos kur profesioni lidhet me artin. Ballkonin e shtëpisë mund ta shndërrosh në skenë.