Dikur të lidhur por shihni si dukeshin fëmijë miliarderi, Fatmir Hysenbelliu dhe Anxhelina Hardërgjonaj (FOTO) – AlpeGossip
Dikur të lidhur por shihni si dukeshin fëmijë miliarderi, Fatmir Hysenbelliu dhe Anxhelina Hardërgjonaj (FOTO)

Dikur të lidhur por shihni si dukeshin fëmijë miliarderi, Fatmir Hysenbelliu dhe Anxhelina Hardërgjonaj (FOTO)

Dikur të lidhur dhe shumë të dashuruar, por emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani i ka sjellë në kohën kur ata ishin të vegjel dhe të pafajshëm, jo se tani janë djallëzorë, por seksi dhe të famshëm!!

Anxhelina Hadërgjonaj duket më seksi se kurrë sot ndërkohë kur ishte e vogel ajo shihet mjaft e ëmbël dhe bukuroshe.

Ndërkohë nëse shohim Fatmirin, dallojmë se ka patur gjithnjë pasion futbollin dhe tani falë atij sporti ka këtë trup në formë por tashmë po “çmend” të gjithë me Instagramin e tij mjaft të kuruar dhe në çdo vend luksoz. Ne mund ta quajmë fare mirë një bloger të vërtet këtë djalë.