Këngëtarja shqiptare shfaqet NUDO dhe ju dedikon këngë “femrave të bukura” (VIDEO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare shfaqet NUDO dhe ju dedikon këngë “femrave të bukura” (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare shfaqet NUDO dhe ju dedikon këngë “femrave të bukura” (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka sjellë projektin e ri muzikor që ia ka dedikuar femrave dhe atmosferës që krijojnë kudo që shkojnë.

Në bashkëpunim me DJ PM dhe DJ DAGZ, ajo publikoi këngën “Femnat”, të cilin e ka xhiruar në Stamboll të Turqisë.

Ky pritet të jetë suksesi i ri i bukuroshes shqiptare që tërheq vëmendje vazhdimisht me postimet e saj në Instagram. Edhe në klipin muzikor ka zgjedhur që të shfaqet topless në disa skena ku mbante xhaketë xhins.

Kanë kaluar 10 muaj nga projekti i saj i fundit, ‘Shlif’ në të cilin ishte solo.