Pasi Noizy publikoi klipin e ri, Enca nxjerr gishtin e mesit dhe thotë… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi Noizy publikoi klipin e ri, Enca nxjerr gishtin e mesit dhe thotë… (FOTO)

Pasi Noizy publikoi klipin e ri, Enca nxjerr gishtin e mesit dhe thotë… (FOTO)

Noziy dhe Enca kanë qënë padyshim dyshja më e komentuar e showbiz-it, fillimisht për marrëdhënien e ngushtë dhe më pas për konfliktet që patën me njëri tjetrin.

Së fundmi Noizy publikoi këngën e re “ Gjuha e kampionit”. Një videoklip që u mirëprit nga fansat dhe u shpërnda shumë në rrjetet sociale.

Pas publikimit të këngës, Enca publikoi menjëherë një foto në Instagram duke nxjerrë gishtin e mesit dhe shkruante:“Kur ti je Milka, por ai është mësuar me Albeni”. Kanë qënë të shumtë fansat të cilët kanë reaguar dhe kanë thënë se ky dedikim ishte për reperin.

Të jetë vallë me të vërtet ky dedikim për Noizyn dhe femrat me të cilat ai e ka zëvëndësuar Encën?